WE WILL TELL THE WORLD YOUR STORY

Här är vi. En samling människor som på många sätt skiljer sig från varandra. Det är summan av våra specialintressen och kompetenser som skapar värden för våra kunder. Tillsammans skapar vi målfokuserad kommunikation som är värd att sprida. Alltid genom vår samlade nyfikenhet och kreativitet. Vi är ett team som utmanar varandra och våra kunder.

Välkommen att kontakta oss.

Daniel
Ingdahl

VD | Partner

+46 (0)73 331 22 12

daniel.ingdahl@navii.se

Linkedin

Michael
Dupe

Creative Director | Partner

+46 (0)708 23 73 32

michael.dupe@navii.se

Linkedin, Spotify

Mikael
Marticki

Varumärkesstrateg

+46 (0)70 877 99 24

mikael.marticki@navii.se

Nathalie
Bruno

Produktionsledare

+46 (0) 76 810 11 02

nathalie.bruno@navii.se

Elvira
Vogelius

Produktionsledare

+46 (0)73 876 27 82

elvira.vogelius@navii.se

Alice
Rosenberg

Mammaledig produktionsledare

alice.rosenberg@navii.se

Samuel
Priedite

Grafisk formgivare

+46 (0)73 765 98 30

samuel.priedite@navii.se

Dribbble

Urban
Sundin

Art Director

+46 (0)70 976 97 25

urban.sundin@navii.se

Dribbble



Tillgängliga positioner